W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".


Akceptuje Ciasteczka     or     Nie akceptuje ciasteczek

Modna elegancka SUKIENKA na impreze wesele komunie 0773

Nowy

134,99 zł

Elegancka sukienka model 0773.Klasyczna sukienka z rękawem o długości 3/4, z bardzo ładnym kwiecistym wzorem z przodu, tył gładki w kolorze czarnym. Bardzo elegancka sukienka wizytowa. Sukienka idealnie podkreśla linię bioder, wysmuklając sylwetkę.DOSTĘPNE ROZMIARY M, L, XL, XXL, 3XL, 4XL

Model 077338 / M40 / L42 / XL44 / XXL46 / 3XL
Obwód biustu4446485052
Długość rękawa4040,54141,542
Otwór rękawa11,51212,51313,5
Obwód talii3739414345
Obwód bioder4446485052
Długośc n.p.r.100102104106108
Szerokość dołu4951535557
Biceps1516171819


Wiskoza 95% Elastan 5% Prać w temperaturze 30 stopni.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

© COPYRIGHT EMCMODA.pl