W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".


Akceptuje Ciasteczka     or     Nie akceptuje ciasteczek

Modna elegancka Sukienka na impreze wesele komunie 0758

Nowy

89,99 zł

Czarna elegancka sukienka z szarym wzorem z przodu, rekomendowana jest dla Pań, które cenią wykwinty i unikatowy wzór. Model ten polecamy do rozmiaru 4XL.

075838 / M40 / L42 / XL44 / XXL46 / 3XL
Obwód biustu889296100104
Długość rękawa3737,53838,539
Obwód talii7680848892
Obwód bioder88929698104
Szerokość dołu5153555759
Długość pośrodku98100102104106


30 Inne produkty w tej samej kategorii:

© COPYRIGHT EMCMODA.pl