W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".


Akceptuje Ciasteczka     or     Nie akceptuje ciasteczek

Sukienka midi rozkloszowana zielona

Nowy

189,99 zł

Sukienka midi Zielona 01185

Modna sukienka w zmieniający wzór.

Zjawiskowa sukienka o rozkloszowanym kroju, wykonana z delikatniej tkaniny w wężowy wzór. Rękaw 3/4

Dół sukienki zdobią dwie falbanki.Z przodu elegacki dekold zapinany na ozdobny guziczek.

PRODUKT POLSKI

ROZMIARMLXLXXL3XL4XL
BIUST515355575961
TALIA495153555759
BIODRA575961636567
DŁ.CAŁKOWITA102102102102102102
DŁ.RĘKAWA424343444444
BICEPS222223232424

© COPYRIGHT EMCMODA.pl