W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".


Akceptuje Ciasteczka     or     Nie akceptuje ciasteczek

Sukienka wieczorowa na sylwestra błyszcząca midi

Nowy

179,99 zł

Sexowna, elegancka, zmysłowa sukienka koktailowa

Zjawiskowa elegancka sukienka. Wykonana z elastyczniej tkaininy- ślicznie się mieni.

Zmysłowy dekold dodaje szyku, zapinana z tyłu na zamek 

Plus sise 42-48

Idealna propozycja na impreze-świeta

Cechy produktu:

  • Poliester 84%
  • Wrex 12%
  • Elastan 4%

Produkt Polski

RozmiarLXlXXL3XL4XL
Biust4749515355
Talia4547495153
Biodra5355575961
Dł.całkowita102102102102102
Dł. rękawów5656565656
Biceps1718192021

© COPYRIGHT EMCMODA.pl