W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".


Akceptuje Ciasteczka     or     Nie akceptuje ciasteczek

K1138 Modna Ciepła elegancka damska Kurtka zimowa S - 5xl

Nowy

67,50 zł

134,99 zł

Kurtka zimowa, bardzo ciepła rewelacyjnie wygląda na żywo, zdjęcia nie oddają tego efektu.
Dlaczego ten model ? bo...
- Ma nowoczesny unikalny wzór,
- Jest lekki, nie odczujesz, że masz ją na sobie
- Jest odporny na zabrudzenia
- Ma modne, klasyczne kolory
- Płaszczyk posiada boczne kieszenie
- Posiada odpinany kaptur
- Wewnętrzna strona kołnierza ma delikatny kożuszek
- Płaszcz zapinany jest na guziki

K1138SMLXLXXL3XL
Ramiona424344454647
Długość rękawa626364656666
Biust515355575960
Talia474951535556
Biodra535557596162
Długość kurtki98100100101102102
Szerokość dołu626466687072

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

29 Inne produkty w tej samej kategorii:

© COPYRIGHT EMCMODA.pl